Otwarcie kursu, omówienie zasad pracy na preparatach anatomicznych
Wprowadzenie teoretyczne cz. I: Wykład dotyczący anatomii topograficznej twarzy
dr n. med. Mateusz Maślanka
Wprowadzenie teoretyczne cz. II: Wykład dotyczący technik iniekcyjnych
dr n. med. Magdalena Korwin
Warsztaty praktyczne cz. I: Upper face – pokaz preparowania oraz iniekcji, samodzielna praca uczestników
Warsztaty praktyczne cz. II: Middle face – pokaz preparowania oraz iniekcji, samodzielna praca uczestników
Warsztaty praktyczne cz. III: Lower face – pokaz preparowania oraz iniekcji, samodzielna praca uczestników
Podsumowanie, rozdanie certyfikatów i zakończenie kursu
dr n.med. Magdalena Korwin
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1999). Spec...
Czytaj wiecej
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1999). Specjalizacja w dziedzinie okulistyki uzyskana w 2007 roku. Od 2001 roku starszy asystent w Katedrze i Klinice Okulistyki II WL WUM i Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego od 2001 roku. Członek Sekcji Soczewek Kontaktowych PTO od 2001 roku, a członek zarządu od 2003 roku. Członek European Contact Lens Society of Ophthalmologists od 2001 roku. Członek honorowy Stowarzyszenia Retinitis Pigmentosa od 2000 roku. Wykładowca kursów dotyczących soczewek kontaktowych EBO – European Board of Opthalmologists. Staże naukowe m.in. na uniwersytecie w Chicago, Salzburgu oraz Pradze. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, tłumaczy literaturę fachową, zajmuje się badaniami nad Dziedziczną Neuropatią Wzrokową Lebera – LHON, problematyką dotyczącą soczewek kontaktowych miękkich i twardych w szczególności terapeutycznych oraz chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną powiek, przedniego odcinka oraz oczodołów.
Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych, prezentowanych na zjazdach krajowych i zagranicznych. Wyróżniona dwukrotnie nagrodą za najlepszy projekt badawczy w konkursie „Suche Oko”.
Zajmuje się chirurgią zaćmy, jaskry, przedniego odcinka oka, chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną powiek, chirurgią oczodołów, zespołem suchego oka, w szczególności u pacjentów po przeszczepach szpiku.
Prowadzi kursy i szkolenia dotyczące miękkich soczewek kontaktowych, w szczególności soczewek terapeutycznych, zespołu suchego oka, farmakologii i farmakoterapii jaskry.
Bierze udział w badaniach klinicznych leków oraz prowadzi badania z genetyki w ramach grantów KBN dotyczących LHON i choroby Stargardta.
Pani Doktor Magdalena Korwin poza specjalizacją okulistyczną zajmuje się również częścią dziedziny medycyny estetycznej. Posiada tytuł Trenera Międzynarodowego z podawania wypełniaczy i rewitalizacji oraz rekonstrukcji okolic oczu i oczodołów. Występuje jako prelegent na wielu ważnych krajowych i zagranicznych konferencjach medycznych poświęconych tematom medycyny estetycznej.
dr n.med. Mateusz Maślanka
Pracuje jako lekarz Oddziału Neurochirurgicznego w Szpitalu Dziecięcym im. Pro...
Czytaj wiecej
Pracuje jako lekarz Oddziału Neurochirurgicznego w Szpitalu Dziecięcym im. Prof. dr. J. Bogdanowicza w Warszawie przy ul. Niekłańskiej.
Ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurochirurgii pod kierownictwem Prof. B. Ciszka w konsorcjum naukowo-szkoleniowym Kliniki Neurochirurgii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego i Oddziału Neurochirurgicznego w Szpitalu Dziecięcym im. Prof. dr. J. Bogdanowicza w Warszawie.
Jest również asystentem w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Opłata za uczestnictwo: 8200 zł
Przy jednym preparacie pracuje 2 uczestników.
Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków unijnych do 80% kosztu uczestnictwa, w zależności od województwa. Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania zapraszamy do pobrania instrukcji opisującej krok po korku jak ubiegać się o dofinansowanie.
Dofinansowanie, składanie wniosków*: Informacje: dofinansowania@medicalsynergies.pl tel. 888 818 480
*usługa płatna, świadczona przez zewnętrzną firmę
POBIERZ INSTRUKCJĘ
Zasady rezygnacji ze szkolenia:
Informację o rezygnacji z uczestnictwa w kursie należy przekazać mailowo na adres biuro@warsawlab.pl.
W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu:
- do 30 dni przed terminem szkolenia - Organizator zwraca 100% wniesionej opłaty za kurs,
- poniżej 30 dni, ale nie później niż 14 dni do terminu szkolenia - Organizator zwraca 50% wniesionej opłaty za kurs,
- poniżej 14 dni przed terminem szkolenia - Uczestnikowi nie przysługuje zwrot wniesionej opłaty.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji: Aleksandra Cichowska, tel. 789 289 226
ul. Prosta 2, 05-110 Jabłonna k/Warszawy